Vize İşlemleri
 ERMENİSTAN VİZESİ
 
Ermenistan’a seyahat edecek Türk vatandaşları vizeye tabidir. Bordo (Normal) pasaport sahibi Türk  vatandaşları Ermenistan’a giriş yapacakları sınır kapısında vize alabilmektedirler. Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet) ve Kırmızı (Diplomatik) pasaport sahipleri ise, sınırda vize alamadıklarından, Ermenistan’a seyahat etmeden önce bu ülkenin diplomatik/konsüler temsilciliklerinden mutlaka vize almaları gerekmektedir.
 
Önemli Uyarılar;
 
1-Bordo (Normal) Türkiye Cumhuriyeti Pasaportları İçin;
 
• Şirketimizden ücretsiz alacağınız Vize Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
• Pasaportunuzun temdit süresinin en az 6 AY ve pasaportta en az 1 tane boş vize sayfasının bulunması gerekmektedir.
 
2-Yeşil (Hususi)Gri (Hizmet) ve Kırmızı (Diplomatik) Türkiye Cumhuriyeti Pasaportları İçin;
 
• Ermenistan Dış İşleri Bakanlığından onaylı bir davetiye veya vizenin alınmış olması zorunludur. Aksi taktirde uçuşlarına izin verilmeyeceği gibi, Vize almaları da mümkün değildir.
• Şirketimizden alacağınız ücretsiz Vize Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
• Pasaportunuzun temdit süresinin en az 6 AY ve pasaportta en az 1 tane boş vize sayfasının bulunması gerekmektedir.
 
 
Vize Ücretleri;
• 21 Günlük Vize 8 USD
• 120 Günlük Vize 40USD
İlgili Yazılar
Ermenistana Nasıl Gidilir?-(2016-08-01)
Detaylar
%30 varan indirimler
Erivan otellerinde Armavia ayricaliğiyla büyük indirimlerle kaliteli konaklama firsati.
Detaylar
Online Check-In
Rezervasyon - PNR Kodunuz
Yolcu Adı
Yolcu Soyadı
PNR Kodunuzu bilmiyorsaniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ermenistan Vizesi
Ermenistan'ın Türkiye'de Diplomatik Misyonu bulunmadiğindan Erivan'daki Zvartnots Uluslararasi Havalimanında vize verilmektedir.
Vize Ücretleri;
  • 21 Günlük Vize 7 USD 3000AMD
  • 120 Günlük Vize 32 USD 15000AMD
Armavia Kurumsal
Armavia Havacılık, 1991 yılında İstanbul'dan Yerevan 'a (Erivan 'a) direkt uçuşlar gerçekleştirerek faaliyetlerinde başlamıştır. Bu tarihten itibaren Türkiye'den Erivana direkt uçuş gerçekleştiren tek kuruluştur. Armavia, Ermenistan seyahatlerinizde uçak bileti, konaklama, vize işlemi, araç kiralama ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip sizlere konforlu bir seyahat yaşatmak amacındadır. Ayrıca Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine uçak bileti, konaklama ve tatil rezerv (...)
Detaylar
Armavia Havacılık, Ermenistan Cumhuriyetinin milli havayolu konumda olan “Armavia Air” firmasının Türkiye’deki tek yetkili Genel Satış Acentesi ve Temsilcisidir. Armavia Havacılık geride bıraktığı 20 yıllık tecrübesi ile sizlere daima en iyiyi ve en güzeli sunmak için çaba göstermektedir. Armavia, Ermenistan seyahatlerinizde uçak bileti, konaklama, vize işlemi, araç kiralama ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip sizlere konforlu bir seyahat yaşatmak amacındadır. Ayrıca Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine uçak bileti, konaklama ve tatil rezervasyonlarınızı Armavia’nın deneyimli, güçlü ve dinamik kadrosuyla anında gerçekleştirebilirsiniz.