Hakkımızda
Armavia Havacılık, 1991 yılında İstanbul'dan Yerevan 'a (Erivan 'a) direkt uçuşlar gerçekleştirerek faaliyetlerinde başlamıştır. Bu tarihten itibaren Türkiye'den Erivana direkt uçuş gerçekleştiren tek kuruluştur.
 
Armavia, Ermenistan seyahatlerinizde uçak bileti, konaklama, vize işlemi, araç kiralama ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip sizlere konforlu bir seyahat yaşatmak amacındadır. Ayrıca Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine uçak bileti, konaklama ve tatil rezervasyonlarınızı Armavia’nın deneyimli, güçlü ve dinamik kadrosuyla anında gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Kurucumuz Aziz (Haçik) SÖĞÜT (1960–2011)
 
Havacılık sektörünün duayenlerinden olan Aziz (Haçik) SÖĞÜT 1982 yılında sektöre atılmıştır.
1990’lı yılların başında Türkiye ve Ermenistan ilişkilerinin iyileşmesi, iki halkın birbirlerine ulaşmasını sağlamak ve Türkiye’ye bir katma değer yaratmak amacıyla, en büyük hayali olan İstanbul-Erivan uçuşlarının gerçekleştirilmesi için yoğun çabalar sarf etmiştir. Tarih 1991 yılını gösterdiğinde bu hayalini gerçekleştirmeyi başarmıştır.
Günümüzde hala İstanbul-Erivan arası uçuşlar varsa bunda kurucumuz Sayın Aziz (Haçik) SÖĞÜT’ün büyük katkıları olduğunu unutmamak gerekir.
Armavia 20. yy’da olduğu gibi 21.yy’da da çağdaş, dinamik ve güler yüzlü kadrosuyla siz değerli yolcularımızın hizmetinde olacaktır.
 
Saygıyla Anıyoruz.
 
İlgili Yazılar
Ermenistana Nasıl Gidilir?-(2016-08-01)
Detaylar
%30 varan indirimler
Erivan otellerinde Armavia ayricaliğiyla büyük indirimlerle kaliteli konaklama firsati.
Detaylar
Online Check-In
Rezervasyon - PNR Kodunuz
Yolcu Adı
Yolcu Soyadı
PNR Kodunuzu bilmiyorsaniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ermenistan Vizesi
Ermenistan'ın Türkiye'de Diplomatik Misyonu bulunmadiğindan Erivan'daki Zvartnots Uluslararasi Havalimanında vize verilmektedir.
Vize Ücretleri;
  • 21 Günlük Vize 7 USD 3000AMD
  • 120 Günlük Vize 32 USD 15000AMD
Armavia Kurumsal
Armavia Havacılık, 1991 yılında İstanbul'dan Yerevan 'a (Erivan 'a) direkt uçuşlar gerçekleştirerek faaliyetlerinde başlamıştır. Bu tarihten itibaren Türkiye'den Erivana direkt uçuş gerçekleştiren tek kuruluştur. Armavia, Ermenistan seyahatlerinizde uçak bileti, konaklama, vize işlemi, araç kiralama ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip sizlere konforlu bir seyahat yaşatmak amacındadır. Ayrıca Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine uçak bileti, konaklama ve tatil rezerv (...)
Detaylar
Armavia Havacılık, Ermenistan Cumhuriyetinin milli havayolu konumda olan “Armavia Air” firmasının Türkiye’deki tek yetkili Genel Satış Acentesi ve Temsilcisidir. Armavia Havacılık geride bıraktığı 20 yıllık tecrübesi ile sizlere daima en iyiyi ve en güzeli sunmak için çaba göstermektedir. Armavia, Ermenistan seyahatlerinizde uçak bileti, konaklama, vize işlemi, araç kiralama ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip sizlere konforlu bir seyahat yaşatmak amacındadır. Ayrıca Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine uçak bileti, konaklama ve tatil rezervasyonlarınızı Armavia’nın deneyimli, güçlü ve dinamik kadrosuyla anında gerçekleştirebilirsiniz.